Новини
Відновлення будівельних робіт на будмайданчику Diadans

Шановні клієнти, повідомляємо, що з 13 березня 2023 року ми відновлюємо будівельні роботи на всіх будмайданчиках девелопера. Також знов радо відчиняємо двері Клієнт-простору ENSO, в якому відновлюємо всі послуги з обслуговування клієнтів.

Першочергово на будмайданчику Diadans відновиться процес виконання монолітних робіт. Відновлення відбуватиметься з поступовим збільшенням обсягу та видів будівельних робіт.

Очікуємо від інвесторів виконання договірних зобов`язань за чинними договорами. Актуальний розрахунковий курс валют для здійснення платежів за об`єкти нерухомості від девелопера ENSO придбані до 24 лютого 2022 року на умовах розтермінування складає 30 грн/$*. Всі деталі, щодо виплат та формування індивідуального графіка платежів по вашому договору, будь ласка, уточнюйте у свого персонального менеджера.

* курс розрахунку може бути змінено в односторонньому порядку

Детальніше
Робота під час війни

Шановні клієнти!

Компанія зважила економічну доцільність відновлення та забезпечення бізнес-процесів спираючись на прогнози Генерального Штабу Збройних Сил України та уряду щодо перебігу подій в країні найближчим часом. За результатом оцінки загальної ситуації прийнято рішення про продовження тимчасової паузи у проведенні будівельних робіт на будмайданчиках Poetica, Diadans та Fjord.

Інформація щодо змін в роботі компанії, буде оновлюватися на офіційних інформаційних ресурсах ENSO та проєктів девелопера.

Нагадаємо, що клієнт-простір ENSO продовжуватиме працювати в режимі віддаленого доступу. Менеджери відповідатимуть на ваші запити в онлайн-режимі.

Детальніше
Зміни графіка роботи

Шановні інвестори, повідомляємо про тимчасове призупинення робіт на будмайданчиках ENSO в період з 19 грудня 2022 по 16 січня 2023 року.

Оновлена інформація буде публікуватися на офіційних інформаційних ресурсах ENSO та проєктів девелопера.

Відзначимо, що клієнт-простір ENSO з 26 грудня 2022 року по 16 січня 2023 року працюватиме в режимі віддаленого доступу. Менеджери відповідатимуть на всі ваші запити в онлайн-режимі.

Детальніше
Завершено основний етап будівництва першої секції

На даху першої секції Diadans встановлено прекрасну квітку, що знаменує завершення основного етапу будівельних робіт – зведення монолітного каркаса будинку.

Сьогодні, 21 жовтня 2022 року, був залитий останній кубометр бетону монолітного каркаса першої секції житлового комплексу Diadans. Отже, пройдений основний етап будівельних робіт. За традицією будівельників, з нагоди знаменної події на даху будинку було встановлено квітку – символ добробуту.

Детальніше
Інформуємо щодо сплати за договорами розтермінування!

До уваги клієнтів компанії ENSO: з 26 серпня 2022 року відновлено обов`язкову сплату по договорах розтермінування в об`єктах житлової нерухомості девелопера.

Актуальний розрахунковий курс валют для здійснення платежів за об`єкти нерухомості від девелопера ENSO, що були придбані до 24 лютого 2022 року на умовах розтермінування складає 30 грн/$*. Очікуємо на виконання договірних зобов`язань по чинним договорам.

Всі деталі, щодо виплат та формування індивідуального графіка платежів по вашому договору, будь ласка, уточнюйте у свого персонального менеджера.

*курс розрахунку може бути змінено в односторонньому порядку

Детальніше
DIADANS ОТРИМАВ СТАТУС «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

ЖК DIADANS СТАВ «ЖИТЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ РОКУ» ЗА ВЕРСІЄЮ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ «ЛЮДИНА РОКУ – 2020»

DIADANS – унікальний об’єкт житлового будівництва для України і премія – це визнання значущості цього проєкту від девелоперської компанії ENSO.

DIADANS став першим для нашої держави житловим комплексом, що пройшов зелену сертифікацію BREEAM. Для цього експерти проаналізували десятки параметрів серед яких: енергоефективність споруди, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив на навколишнє середовище тощо.

«Ця нагорода – заслуга всієї великої команди ENSO. Це і архітектори, і офісні співробітники, і, звичайно ж, будівельники, які щодня працюють над тим, щоб проєкт DIADANS став реальністю. – ділиться емоціями СЕО девелоперської компанії ENSO Раміль Мехтієв. – В ньому ми втілили наші найкращі задуми, запланували не просто створення житла, а цілого простору, де мешканцям буде комфортно проводити свій час».

Детальніше
ВІДЕООГЛЯД З БУДМАЙДАНЧИКА DIADANS

Зовсім скоро, в серці престижного району Києва — Печерська, буде зведений житловий комплекс DIADANS. Новий будинок бізнес-класу представлено двома вежами, кожна заввишки в 31 поверх. Це перший житловий будинок в Україні, який отримав міжнародний сертифікат відповідності стандартам екологічного та енергоефективного будівництва BREEAM.

Представляємо вашій увазі відеоролик про хід будівельних робіт на будмайданчику DIADANS, в якому головний інженер проєкту Богдан Євенко розповідає про технології будівництва і рішення, які будуть застосовуватись в комплексі.

Перегляд повного відео на YouTube-каналі Diadans by Enso

Детальніше
ПЛАН РОБІТ НА БУДМАЙДАНЧИКУ DIADANS НА ПЕРІОД БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2021 РОКУ

Секція 2:

 • — березень-травень: монолітні роботи до 26 поверху;
 • — березень-травень: цегляна кладка до 22 поверху;
 • — березень-травень: влаштування віконних конструкцій;
 • — березень: початок робіт з монтажу внутрішніх інженерних комунікацій;
 • — квітень: початок робіт по влаштуванню стель і підлог балконів;
 • — травень: початок робіт по влаштуванню вентильованого фасаду;
 • — травень: влаштування стяжки підлог.

Секція 1:

 • — березень-травень: монолітні роботи до 24 поверху;
 • — березень-травень: цегляна кладка до 20 поверху;
 • — березень-травень: влаштування віконних конструкцій;
 • — березень: початок робіт з монтажу внутрішніх інженерних комунікацій;
 • — квітень: початок влаштування стель і підлог балконів;
 • — травень: початок робіт по влаштуванню вентильованого фасаду;
 • — травень: влаштування стяжки підлог.
Детальніше
DIADANS ОТРИМАВ СТАТУС №1 В КАТЕГОРІЇ «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС БІЗНЕС-КЛАСУ»

Житловий комплекс DIADANS від девелопера ENSO отримав статус №1 премії Choice of the Year в номінації «Житловий комплекс року в категорії бiзнес-клас м. Київ».

Методика визначення переможця конкурсу «Вибір року» складається безпосередньо з досліджень уподобання споживачів та із залученням експертів, представників рекламних агенцій та оргкомітету конкурсу.

DIADANS – житловий комплекс, в якому пріоритетними рішеннями є безпека та комфорт його резидентів. DIADANS став першим в Україні житловим комплексом сертифікованим за міжнародним методом оцінки екологічної ефективності будівель – BREEAM.

Нагорода «Вибір року» – є важливою премією, адже це символ довіри українців та безперечний доказ високої якості та професіоналізму нашої команди.

Детальніше
ДЛЯ ЖК DIADANS ОБРАНО ПРЕМІАЛЬНІ ЛІФТИ SCHINDLER

Девелопер проєкту, — компанія ENSO, визначила виробника ліфтового обладнання, призначеного для встановлення в житловому комплексі DIADANS. У будинку будуть встановлені 10 пасажирських ліфтів швейцарської компанії Schindler — провідного світового виробника ліфтового обладнання преміального класу.

Ліфти для ЖК DIADANS поставляються в швейцарській збірці, в числі виробників комплектуючих – тільки європейські країни: Швейцарія, Німеччина, Австрія, Іспанія та Італія. Внутрішнє оформлення кабін буде виконано в елегантній стилістиці, що відповідає загальному дизайну вхідних груп і холів будинку, з використанням високоякісних оздоблювальних матеріалів.

У житловому комплексі DIADANS втілюються тільки сучасні, преміальні та безпечні технології у відповідності з отриманим сертифікатом BREEAM.

Детальніше
АРХІТЕКТУРНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ DIADANS

Приголомшливі ефекти, унікальна та вишукана підсвітка – таким яскравим ви побачите DIADANS.

Наш задум реалізовано спеціалістами Expolight (світлотехнічною компанією з 20-ти річним досвідом роботи). Створено комфортну світлову атмосферу у вечірній час для жителів та сусідів DIADANS.

Фасадне підсвічування вигідно підкреслює переваги архітектури комплексу. Запрограмовані динамічні ефекти підкреслюють візуальну привабливість будинків.

Без уваги не залишено і благоустрій комплексу DIADANS. Функціональність кожної зони буде виділена за допомогою світових акцентів з використанням розумного освітлення. За допомогою світла буде відтворено три простори з різною атмосферою, емоціями та настроєм, що підкреслюють функціональність зон території житлового комплексу DIADANS.

 • • Зона відпочинку та розваг.
 • • Зона релаксу та тусовок.
 • • Активна зона.

DIADANS – це можливість для кожного бути собою. Бути різним собою!

Детальніше
ДОСКОНАЛОМУ ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСУ — ДОСКОНАЛІ ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ. ВІКОННІ СИСТЕМИ

Алюмінієві системи Schüco AWS 75.SI+ — німецька якість в деталях!

В житловому комплексі DIADANS втілюються тільки сучасні енергоощадні технології, відповідно до отриманого сертифікату BREEAM.

Панорамні вікна DIADANS оснащені ідеальною та досконалою віконною конструкцією з максимальною теплоізоляцією Schüco AWS 75.SI+.

Алюмінієвий профіль Schüco AWS 75.SI+ було обрано тому, що це віконна серія з максимально можливою теплоізоляцією на основі технології Schuco SimplySmart.

DIADANS один з небагатьох житлових комплексів в Україні, в якому буде встановлено саме цю високотехнологічну серію віконних систем Schüco.

Переваги алюмінієвої системи Schüco AWS 75.SI+

Заощадження тепла. Складна конфігурація багатокамерного профілю відповідає низькій теплопровідності Uf від 0,9 до 1, 6 Вт / м 2 K.

Зелені технології. При виробництві профілів Schüco AWS 75.SI + використовуються екологічно чисті матеріали, 100% компонентів кожної системи надалі можуть бути перероблені.

Високий рівень безпеки. Системи Schüco AWS 75.SI + комплектуються фірмовою фурнітурою із захистом від злому.

Schüco — доведена до ідеалу конструкція, досконалість в кожному елементі. Бездоганна сумісність профілів та комплектуючих, кожна система — результат нещадної еволюції. Тільки кращі рішення, перевірені часом. Алюмінієві вікна Schüco будуть радувати витонченістю, елегантністю та надійністю не одне покоління.

Детальніше
ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ВДОМА! ЗАПРОШУЄМО ДО ВІРТУАЛЬНОГО ШОУ-РУМУ DIADANS

Технологія Web 3D надає можливість побачити ваше майбутнє житло та дозволяє повністю зрозуміти простір квартири. Рішення на сайті Diadans в розділі «VR ЕКСКУРСІЯ» реалізовано спеціалістами компанії VRNET.

Хочете побувати у віртуальній реальності своєї майбутньої квартири та прогулятися по квартирі в VR-шоломі? Запрошуємо в клієнт-простір ENSO, де ви зможете повністю зануритися в інтер’єр майбутнього житла зі стильним дизайном та чудовим видом з вікна!

Додатково розроблено мобільний додаток, який дозволяє користувачам мобільних пристроїв переглядати об’єкти самостійно вдома з друзями й близькими. Завантажуйте додаток VRNet (для операційних систем Google Android та Apple iOS) на ваш планшет/телефон.

login: Diadans

password: Enso

Чекаємо вас у клієнт-просторі ENSO за адресою: вул. Мечникова, 2а БЦ «Парус». До зустрічі!

Детальніше
В DIADANS РОЗПОЧАТО ЦЕГЛЯНУ КЛАДКУ

Розпочато роботи з влаштування цегляної кладки зовнішніх стін в ЖК Diadans.

Спеціалісти використовують керамічні блоки компанії СБК — найбільшого в Україні виробника облицювальної цегли й поризованих керамічних блоків. Вся продукція СБК проходить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва, відповідає вимогам ISO 9001:2015, а також має Європейський сертифікат відповідності виробничого контролю ЄС. Стіни з керамічних блоків позитивно впливають на температурний режим і його стабільність, комфортну вологість повітря, відсутність протягів, звукоізоляцію. Додатковою перевагою є повна гіпоалергенність керамічних блоків. Кераміка має підвищену вогнестійкість, оскільки в процесі виробництва проходить випал при температурі близько 1000 °C. Паралельно будівельники виконують монолітні роботи – вертикалі на рівні 12 поверху в другій секції, та на рівні горизонту 10 поверху — в першій секції.

Нагадаємо, що спостерігати за ходом будівництва можна переглядаючи онлайн камери на нашому YouTube каналі або на сайті в розділі «Хід будівництва».

Детальніше
ЕКОЛОГІЧНЕ БУДІВНИЦТВО: ЯК І НАВІЩО ПРОХОДИТИ МІЖНАРОДНУ ЕКОСЕРТИФІКАЦІЮ

Екологічний тренд поступово укріплюється майже в кожній сфері нашого життя. Часто може здатися, що його використовують просто як модну тенденцію. Але є одна сфера, де екостандарти більш ніж необхідні. Йдеться про девелопмент. Нерухомість будується на довгі роки і вже від початку проєктування слід розуміти, як вона впливатиме на середовище, скільки споживатиме ресурсів, як покращуватиме життя людей.

Як перевіряються всі зазначені параметри будівництва і що таке сертифікація BREEAM (англ. Building Research Establishment Environmental Assessment Method), розповів редакції Mind виконавчий директор девелоперського холдингу ENSO Раміль Мехтієв.

Що таке екологічна сертифікація BREEAM

У світовій практиці розвинутих держав екологічна сертифікація будівель вже давно must have. Найстаріший і найпоширеніший у Європі метод оцінки екологічної ефективності – BREEAM. Цій системі вже 30 років, а сертифікацію пройшли понад півмільйона будівель у 90 країнах світу. Звичайно, репутація для неї – на першому місці.

Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами. Зокрема, оцінюється його енергоефективність, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, зручність транспортної інфраструктури та інше.

Що дуже важливо, оцінка будівлі проводиться двічі – на етапі проєктування і на етапі введення об`єкта в експлуатацію. Тобто ніякого «формального підходу» або можливості пообіцяти і не виконати.

• Про екологічне будівництво в Україні

В Україні тільки зароджується тренд на екодевелопмент. Потроху почали проходити міжнародну екологічну сертифікацію об`єкти комерційної нерухомості, а от житлові комплекси поки не дуже активні в цьому напрямку. Хоча це важливий системний етап для українського ринку девелопменту.

Наш житловий комплекс DIADANS пройшов зелену сертифікацію від BREEAM. Завдяки цьому ми підкріпили свій досвід світовими практиками екобудівництва.

• Організація будівництва

Так, оцінка об`єкта починається ще на етапі менеджменту. Важливо те, як ви підготуєте і організуєте саме будівництво. Наприклад, все дерево, яке використовується на будмайданчику, повинно мати повністю легальне походження. Будівельні відходи варто сортувати мінімум на п`ять груп, а також рекомендується взагалі суттєво мінімізувати кількість відходів. З очевидних, але часто ігнорованих в Україні правил – вимоги з охорони праці й техніки безпеки. Тобто на всіх стадіях екодевелопер повинен дотримуватись практики відповідального будівництва.

• Екологічність для людей

Наступний і найголовніший етап – наскільки будівля екоефективна для людей та ресурсів. Такі очевидні речі, як безпечність і екологічність всіх будматеріалів, навіть не варто пояснювати. Це 100-відсотковий стандарт.

Чимало уваги приділяється розумному споживанню водних ресурсів. Детальний облік використання води, якісне і правильно встановлене обладнання, яке блокує дрібні протікання (вони є частою причиною втрати чималої кількості ресурсів). І головне – мінімізація ризику забруднення бактеріями, тому так багато уваги до проєктування водопроводу.

• Енергоефективність

Енергоефективність – це ключове слово для девелопера, який планує побудувати екологічний об`єкт. Освітлення, ліфти та інші матеріали і обладнання повинні відповідати стандартам енергозбереження. А для систем постачання гарячої води та опалення варто провести максимальну теплоізоляцію.

• Шумоізоляція

В основі будь-якого екобудівництва завжди знаходиться людина. І йдеться не тільки про те, з чого і як якісно побудований будинок, а ще й про те, наскільки він зручно спроєктований для його жителів. Ергономічні рішення девелопера повинні зробити будинок безпечним і комфортним для мешканців та відвідувачів.

Система BREEAM вимагає ще на етапі проєктування виконати попередні акустичні розрахунки. Стандарти шумоізоляції квартир для сертифікованих будівель дуже високі. Крім того, серйозні вимоги до природної вентиляції.

• Соціальний аспект

Також міжнародна екосертифікація робить акцент ще й на соціальному аспекті. Девелопер повинен забезпечити комфорт майбутніх мешканців завдяки розумному вибору локації, доступності міського транспорту, освітніх установ, спортивних і культурних центрів, підприємств громадського харчування і сфери послуг. Також варто прорахувати створення додаткової інфраструктури для майбутніх мешканців: майданчики для сімейного відпочинку, розміщення в будівлі аптеки або інших важливих об`єктів.

Ну і, звичайно, вимоги щодо поваги до представників місцевої громадськості на всіх етапах будівництва: обмеження шуму, вібрації, забруднення ґрунту та атмосфери і збереження наявної рослинності.

• Підтримка після введення в експлуатацію

Останній, але не менш важливий етап екосертифікації – підтримка будівлі після її введення в експлуатацію. Протягом 12 місяців девелопер повинен надавати інформаційну та технічну підтримку. А також проводити моніторинг споживання ресурсів в будівлі ще три роки з моменту здачі об`єкту. Навряд це може бути проблемою для девелопера, який і так турбується про подальший комфорт своїх клієнтів.

Перелічені вище аспекти – це тільки невелика частина тих екологічних стандартів, які перевіряє BREEAM. Але і їх достатньо, щоб зрозуміти, що українському ринку девелопменту точно потрібно підтягуватись до міжнародних стандартів екобудівництва.

Детальніше
ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС DIADANS ПРОЙШОВ «ЗЕЛЕНУ СЕРТИФІКАЦІЮ» ВІД BREEAM

ЖК DIADANS, від столичного девелопера ENSO, став першим житловим комплексом в Україні, який отримав попередній екологічний сертифікат BREEAM Interim Certificate.

BREEAM (англ. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) — це найстаріший і найбільш поширений в Європі метод оцінки екологічної ефективності будівель Цій британській системі вже 30 років, а сертифікацію пройшли майже мільйон будівель у 90 країнах світу.

Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами. Зокрема оцінюється енергоефективність будинку, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, зручність транспортної інфраструктури та інше.

«В Україні тільки зароджується тренд на еко-девелопмент. Потроху почали проходити міжнародну екологічну сертифікацію об`єкти комерційної нерухомості, а от житлові комплекси поки не дуже активні в цьому напрямку. Хоча це важливий системний етап для українського ринку девелопменту. Під час проходження сертифікації BREEAM ми підкріпили свій досвід світовими практиками еко-будівництва», — розповідає виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

За словами Раміля Мехтієва, оцінка будівлі проводиться двічі — на етапі проєктування та на етапі здачі об`єкта в експлуатацію. «Тобто ніякого "формального підходу" або можливості пообіцяти і не виконати у девелопера бути не може», — уточнив він.

Житловий комплекс DIADANS від девелоперської компанії ENSO знаходиться в серці Печерська на вулиці Євгена Коновальця. Це закритий житловий комплекс бізнес-класу з цілодобовою охороною, дитячим майданчиком, фітнес-зоною, зоною релаксу та підземним паркінгом.

Сертифікат оприлюднено на сайті реєстратора BRE Global

Детальніше
ПІДСУМКИ РОКУ І ПЛАНИ НА 2020 В ІНТЕРВ`Ю ПОРТАЛУ DOMIK.UA

Компанія ENSO працює на будівельному ринку України з 2017 року. Відмінною особливістю забудовника стала реалізація нестандартних проєктів, серед яких житлові комплекси POETICA, DIADANS, FJORD. Основні напрямки діяльності: будівництво житлових будинків, об`єктів інфраструктури та подальше їх обслуговування, контроль і аудит девелоперських процесів, комплексне проєктування об`єктів нерухомості.

- Чим запам`ятався вашої компанії 2019 рік? Якими досягненнями пишаєтеся?

- Ми пишаємося тим, що знайшли відгук у потенційних клієнтів. Це показала динаміка продажів і інтерес до наших проєктів. Також серед наших досягнень — запуск продажів першої та другої секцій ЖК POETICA і старт продажів в двох наших нових проєктах - житлових комплексах DIADANS і FJORD. Але найбільше ми пишаємося нашою командою, завдяки якій впоралися з викликами, і реалізували всі наші задумки на 2019 рік. А також пишаємося довірою, яку надають нам наші клієнти.

- Скільки об`єктів ENSO ввів в експлуатацію в 2019 році?

- Наші житлові комплекси — на даний момент їх три - знаходяться на етапі активного будівництва. У 2020 році буде завершено будівництво перших двох секцій першої черги POETICA.

- Яке відношення до компанії ENSO має народний депутат і екс-регіонал Вадим Столар, який був співзасновником компанії «Еліта-Будінвест»? Деякі джерела вважають, що саме Столар — кінцевий власник ENSO.

- ENSO не має відношення до персони Вадима Столара. Інформація про наших засновників доступна у відкритих реєстрах.

- Зараз всі ваші проєкти будуються в Києві. Чи плануєте виходити на ринки інших українських міст?

- У найближчій перспективі ми не плануємо виходити на ринки за межами столиці.

- У травні 2019 року житлової комплекс DIADANS проходив «зелену» сертифікацію за британською системою оцінки енергоефективності BREEAM. Чим закінчилася ця історія? На сайті BREEAM поки немає інформації про отримання сертифіката житловим комплексом.

- Сертифікація BREEAM відбувається в два етапи. Спочатку слід отримати попередній сертифікат Interim. Його видають, коли компанія представляє повний пакет документації перед будівництвом, тобто на етапі проєктування. Сертифікат Final видається по завершенні будівництва. Відповідно, поки нам видали лише сертифікат Interim, тому інформації на сайті BREEAM немає. Коли ми завершимо будівництво DIADANS і отримаємо фінальний сертифікат, повідомлення про це з`явиться на офіційному сайті BREEAM.

- Початковий термін здачі ЖК DIADANS був призначений на II квартал 2020 року, а потім перенесений на два роки. За рік вам вдалося частково залити фундамент майбутньої новобудови. Що стало причиною таких темпів робіт на майданчику?

- Початковий і єдиний заявлений термін введення був на ІІ квартал 2022 року, ні про які перенесення і затримки мови немає. Роботи на майданчику почалися в листопаді 2018 року. На сьогодні по другій секції роботи вийшли «з нуля», в першій — вже побудований двоповерховий паркінг і почалися роботи зі зведення моноліту.

- На форумі Domik.ua інвестори повідомляють про зниження темпів будівельних робіт ЖК POETICA. З чим це пов`язано?

- Оцінювати темпи будівництва може лише кваліфікований фахівець (в даному випадку представник девелопера проєкту), давати оцінку кваліфікації та коментувати інформацію від форумчан ми не будемо. Будівництво на майданчику POETICA йде згідно із запланованим графіком. Середній темп — два житлові поверхи в кожній секції щомісяця.

- У 2019 стартували продажі в вашому новому проєкті — житловому комплексі FJORD. Його оригінальна концепція зацікавила багатьох, але сумніви у потенційних інвесторів викликає розташування новобудови. Впритул до будмайданчика знаходиться складське приміщення, вулиця Військовий проїзд дуже вузька, і на даний момент там немає навіть пішохідних доріжок. Як плануєте справлятися з цими проблемами?

- Згідно з ДПТ територію поблизу житлового комплексу буде перетворено та облагороджено, і її привабливість зросте найближчим часом. Ми також розробили план благоустрою ділянки навколо нашого комплексу з урахуванням особливостей місцевості.

- Багато забудовників скаржаться на те, що з введенням безвізового режиму почався великий відтік робітників будівельних спеціальностей в Європу. Ви відчуваєте брак робочих кадрів? І якщо так, то як з цим справляєтеся?

- У виїздах фахівців будівельних спеціальностей в Європу на проєктні роботи немає нічого поганого. Навіть навпаки — це добре. Адже рано чи пізно люди повертаються з великим досвідом і звичками до порядку та правилам, які діють на європейських будмайданчиках.

- Чи плануєте в 2020 році представити ринку нові проєкти?

- Так, безумовно! Ми багато і наполегливо працюємо над новими проєктами, і в 2020 році представимо дуже цікаві і нестандартні рішення.

- У чому, на вашу думку, переваги житлових комплексів від ENSO?

Що відрізняє їх від інших столичних новобудов? — Ми завжди ретельно вивчаємо потреби ринку і майданчик, визначаємо, які цінності можемо закласти в той чи інший наш проєкт. Ми прагнемо до того, щоб наші проєкти гармонійно поєднувалися з міським середовищем і не порушували екологічний баланс.

- Яким ви бачите Київ через 50 років?

- Бачимо Київ доброзичливим по відношенню до городян і гостей столиці. Бачимо зменшення частки транспортного трафіку. З безбар`єрною забудовою. І, безумовно, частиною великої Європи!

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ВІРТУАЛЬНУ ЕКСКУРСІЮ ПО DIADANS

Відтепер усі зацікавлені в покупці квартири в ЖК DIADANS можуть здійснити віртуальну екскурсію по майбутній квартирі — з цією метою ми впровадили унікальну в Україні VR-технологію. Одна з особливостей цього проєкту в тому, що VR-окуляри — бездротові. Це передбачає більший комфорт для клієнтів, а також гарантує високу якість зображення і безпрецедентний ефект присутності. «Прогулятися» по ЖК DIADANS можливо у клієнт-просторі ENSO.

«Турбота про клієнтів — одна з цінностей компанії ENSO (девелопера проєкту ЖК DIADANS). 3D-рендери — загальноприйняті в маркетинговій практиці девелопменту, з їх допомогою можна побачити лише загальні плани майбутнього житла, планування або дизайн. Але по суті — це звичайна картинка, яка не дає вам розуміння, як буде виглядати саме ваша майбутня квартира. Завдяки технології VR наші клієнти зможуть відчути реальні розміри і обсяг кімнат, оцінити висоту стель, визирнути з вікна, навіть вибрати дизайн на свій смак. Подібні «прогулянки» дозволяють відчути простір і атмосферу вашої майбутньої квартири і прийняти зважене рішення», - коментує прес-служба ENSO.

Проєкт реалізовано спільно з компанією VRNET.

Детальніше
DIADANS ПРОХОДИТЬ СЕРТИФІКАЦІЮ ЗА СТАНДАРТАМИ BREEAM

Комплекс DIADANS проходить сертифікацію за системою BREEAM. Це британський метод оцінки енергоефективності будівель за принципом «зеленої сертифікації». DIADANS – один з перших житлових комплексів Києва, який пройшов міжнародну сертифікацію. Досі сертифікацію проходили тільки будівлі комерційної нерухомості, для житлового фонду це інноваційний шлях.

«Один з наших основних принципів – піклування про клієнта. Сертифікація BREEAM підтверджує ефективний розподіл екоресурсів та екоматеріалів в житловому комплексі DIADANS. Це забезпечить екологічно стійке та безпечне середовище для його мешканців у довгостроковій перспективі. Ми пишаємося бути одними з перших на ринку і сподіваємося, що BREEAM надихне інших девелоперів, архітекторів та проєктувальників на підвищення своїх стандартів, впровадження технічних інновацій і раціональне використання ресурсів, що існують», — зазначив виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

Житловий комплекс DIADANS – другий проєкт житлової нерухомості, що реалізує девелоперська компанія ENSO. Об`єкт знаходиться в серці Печерська, за адресою: вул. Євгена Коновальця, 19. Закритий житловий комплекс бізнес-класу, зручне розташування, цілодобова охорона, дитячий майданчик, фітнес-зона, зона релаксу, підземний паркінг і двір без автівок — все це передбачено для комфорту та безпеки мешканців. У комплексі будуть реалізовані інноваційні інженерні та екологічні рішення.

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) - метод добровільної оцінки енергоефективності будівлі за принципом «зеленої сертифікації». Метод був розроблений в 1990 році британською організацією BRE Global з метою оцінювання екологічної ефективності будівельних конструкцій та споруд.

Детальніше
СТАРТ ПРОДАЖІВ У DIADANS

З радістю повідомляємо, що 25 квітня стартували продажі в новому житловому комплексі DIADANS! Саме зараз на вас чекають найкращі умови на придбання квартир. Телефонуйте (044) 495 25 25 для консультації з питань, які вас цікавлять, а також чекаємо вас у клієнт-просторі ENSO за адресою вул. Мечникова, 2а, БЦ «Парус». До зустрічі!

Детальніше
ВІДКРИТТЯ КЛІЄНТ-ПРОСТОРУ ENSO

Раді повідомити, що 1 листопада відбулося урочисте відкриття клієнт-простору ENSO. Тепер ознайомитися з умовами придбання квартири в житловому комплексі DIADANS можна за адресою вул. Мечникова, 2а, БЦ «Парус». До зустрічі!

Детальніше
Залишити заявку