Деталі інженерії

При будівництві комплексу використана монолітно-каркасна технологія. Зовнішні стіни оздоблені керамічною цеглою завтовшки 250 мм та утеплювачем на базальтовій основі.

Стіни між квартирами завтовшки 250 мм виконані із цегли — найкращого звукоізоляційного матеріалу. Внутрішні міжкімнатні перегородки також цегляні, їх товщина складає 120 мм.

Вхідні двері до квартир металеві, протиударні та шумозахисні, декоровані згідно з дизайн-проектом.

Підлога житлових приміщень додатково звукоізольована мінераловатними плитами.

Алюмінієві віконні профілі у DIADANS — Schüco AWS 75.SI+, тому що це не тільки функцiональність, а також зручність у використанні та естетика.

Сучасні технології
за найвищими
стандартами

Житловий комплекс оснащений двома водопровідними насосними станціями, кожна з яких має подвійне підключення. Це гарантує безперебійне водопостачання помешкань.

Подача води здійснюється високоякісним насосним устаткуванням. Кожна квартира облаштована водомірним вузлом з лічильниками, що передають дані в диспетчерську та до інформаційної системи.

Вода подається до квартир по трубах Duker, які прокладаються ще на етапі підготовки підлоги. В процесі експлуатації не виділяють шкідливих речовин та не мають запахів.

Для відведення стоків від санітарно-технічних вузлів помешкань передбачена чавунна безраструбна каналізація Helix. Це інноваційне рішення має низку переваг: унікальний захист від корозії й заростання, пожежну стійкість та безшумність.

На кожному поверсі встановлена система спринклерного пожежогасіння.

ЕЛЕКТРИКА

Електричне живлення комплексу має напругу 380 В. Навантаження квартирних мереж може бути двох типів: 12 кВт та 16 кВт, що дає змогу одночасного використання великої кількості потужних електроприладів.

Облік електроенергії кожної квартири виконується за допомогою трифазних багатотарифних лічильників.

На кожному поверсі є власне електрощитове приміщення.

2 будинки
Детальніше
При будівництві комплексу використана монолітно-каркасна технологія. Зовнішні стіни оздоблені керамічною цеглою завтовшки 250 мм та утеплювачем на базальтовій основі.
Трирівневий стилобат
Детальніше
Комерційні приміщення зі сторони вулиці Євгена Коновальця. Внутрішній двір — тут обладнана комфортна зона відпочинку та кілька ігрових майданчиків для дітей різного віку. Лаунж-зону реалізовано на рівні третього поверху, де створено всі умови для відпочинку.
552 квартири
Детальніше
Більш ніж 50 варіантів унікальних планувань площею від 42 до 250 м2 із вражаючими краєвидам на київські пагорби.
Стіни
Детальніше
Стіни між квартирами завтовшки 250 мм виконані із цегли — найкращого звукоізоляційного матеріалу. Внутрішні міжкімнатні перегородки також цегляні, їх товщина складає 120 мм.
Вікна
Детальніше
Алюмінієві віконні профілі у Diadans — Schüco. Панорамні вікна оснащені ідеальною і досконалою віконною конструкцією з максимально можливою теплоізоляцією.
Опалення
Детальніше
Централізоване опалення. Радіатори від провідного світового виробника — Kermi.
Паркінг
Детальніше
Триповерховий підземний паркінг з доступом з ліфта.
Ліфти
Детальніше
Високошвидкісні ліфти провідного світового бренду Schindler.
Закрита територія
Детальніше
Цілодобове відеоспостереження, охорона, персональна пропускна система.
ПАНОРАМА

Печерськ — це не тільки діловий, але і культурний центр Києва. Зручне місце розташування DIADANS в цьому районі дозволяє жителям швидко добиратися на роботу або ж не поспішаючи насолоджуватися визначними пам'ятками, які знаходяться в окрузі.

Менше 10 хвилин і ви вже приміряєте стильну сорочку з ідеальними лекалами в улюбленому бутику. Разом із тим — і ви посеред парку, шукаєте палицю для свого вихованця, щоб трохи відвернути його і зручно розташуватися на ідеальному газоні серед тіней дерев.

Розташування

DIADANS знаходиться в центральній частині Києва — в Печерському районі, на вулиці Євгена Коновальця (вулиця Щорса).

Його ритм підтримує вигідна локація, адже від DIADANS ви зможете легко дістатися до будь-якої точки міста. Поруч розташовані основні транспортні артерії столиці: бульвар Лесі Українки, вулиці Велика Васильківська та бульвар Дружби Народів.

Інфраструктура

DIADANS розташований у центральній частині Києва.

Житлові будинки заввишки у 31 поверх на закритій облаштованій території створюють ідеально комфортне середовище для життя у сучасному місті. 

В стилобаті розташовані кафе, магазини, фітнес-студія, салон краси, SPA-центр, приватний дитячий садок та дитячий клуб.

Внутрішній двір — це затишна пішохідна територія, повністю вільна від автомобілів. Це місце для проведення спільного часу з сім’єю, ігрових активностей та затишного відпочину в зелених зонах. У дворі багато цікавих та розвиваючих просторів для дітей різних вікових груп.

Девелопер

ENSO — девелоперська компанія, основним видом діяльності якої є розробка, будівництво та управління проєктами у сфері житлової та комерційної нерухомості.

ENSO реалізує проєкти, які кардинально відрізняються від інших на українському ринку нерухомості. В основі кожного з них завжди буде турбота про клієнта та зовнішній вигляд столиці.

Компанія першою в Україні започаткувала будівництво житла за міжнародним екологічним стандартом BREEAM.

Залишити заявку