Віртуальний шоу-рум

3D-планування 1-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для 1-кімнатної квартири загальною площею 60 м2. Спокійна кольорова гама, якісне вмеблювання та комфортне планування. Дизайнер створив відкритий простір кухні та вітальні, а решту зон обмежив стінами для більшого затишку. Інтер’єр створює світлий і теплий настрій.

Переглянути
Переглянути

3D-планування 2-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для 2-кімнатної квартири загальною площею 97,2 м2. Темні текстури, елегантні світильники – відчутний натяк на luxury-атмосферу. Ця квартира – не просто місце у просторі, це ваша особиста історія – сучасна, вишукана та люксова

3D-планування 2-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для 2-кімнатної квартири загальною площею 71 м2. Квартира у стилі сучасного мінімалізму. Часом навіть найкраще вбрання вимагає прикраси, і тоді образ стає завершеним. Та ж історія з цією квартирою. Декілька лаконічних яскраво-червоних елементів у спальні та кухні дарують відчуття затишку та унікальності цьому інтер’єру. Все, щоб ви відчули себе по-справжньому вдома.

Переглянути
Переглянути

3D-планування 3-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для 3-кімнатної квартири загальною площею 112 м2. Сучасна класика у поєднанні з модерном. Матова поверхня паркету, викладеного «ялинкою». Молдинги вздовж світлих стін сучасного молочного відтінку. Яскравий текстиль та декор продумано контрастують з основними кольорами інтер’єру: синім, коричневим, бежевим.

3D-планування 3-кімнатної квартири

Віртуальна модель розроблена для 3-кімнатної квартири загальною площею 120 м2. Сучасний дизайн з гостьовою зоною та двома спальнями. Вишуканий в усьому до найменшої дрібниці – від масивного дерев’яного фасаду до текстильного оздоблення насиченого бордового чи смарагдового кольору – він, водночас, лишається сучасним та навіть провокує своїми бетонними стелями, металевими елементами та картинами.

Переглянути
2/3
Форма зворотнього зв'язку
Графік роботи
ПН-ПТ: 9:00-20:00
СБ-НД: 10:00-17:00
Також ми можемо проконсультувати вас у чаті
ЖК Diadans